پویش سدا

طرح حمايتی همشهری از كسب‌وكارهای توليدی و استارتاپ‌ها

 

استفاده از محتوا در بازاریابی تجاری، پدیده‌ی نوظهوری نیست؛ اما توسعه‌ی فناوری‌های دیجیتال و سهولت دسترسی به آن‌ها، جایگاه ویژه‌ای به این شیوه از بازاریابی بخشیده است. در دنیای امروز، تمامی مشاغل وابستگی مستقیمی به بازاریابی محتوایی برای تبیین فرآیند و فعالیت‌های خود دارند زیرا این شیوه‌ی بازاریابی کمک شایانی به رشد و گسترش کسب‌و‌کار آن‌ها می‌کند. همین وابستگی، مقوله‌ی بازاریابی محتوایی را به ابزار قدرتمندی بدل کرده که تمامی مشاغل ناگزیر از آنند؛ با این حال بهره‌گیری از این قدرت، مستلزم هزینه‌های بالای تأمین زیرساخت رسانه‌ای مناسب و نیروی انسانی متخصص است.

همشهری به عنوان بزرگ‌ترین مؤسسه‌ی مطبوعاتی کشور و با توجه به نام‌گذاری امسال به عنوان سال «تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» در قالب پویش “سدا” با تسهیل روند بازاریابی محتوایی به حمایت از شرکت‌های‌ دانش‌بنیان و کسب‌و‌کارهای نوپا، در این زمینه می‌پردازد.

پويش سدا چيست؟

پویش “سدا” یک طرح حمایتی، برای معرفی کسب‌وکارهای تولیدی و دانش‌بنیان و تحقق اهداف آن‌ها از بازاریابی محتوایی در راستای ترویج و تبلیغ فعالیت‌های این مشاغل است؛ تا به این وسیله بتواند سهمی در تحقق شعار ملی سال 1401 داشته باشد. برخورداری مؤسسه‌ی همشهری از رسانه‌های متنوع چاپی و دیجیتال و بهره‌گیری از نیروی انسانی متخصص و تجهیزات و زیرساخت‌های پیشرفته، تمام مراحل بازاریابی محتوایی در رسانه‌های منتخب این موسسه را برای شرکت‌های و بنگاه‌های تولیدی، مراکز دانش‌بنیان و کسب و کارهای نوپا، تنها با چند کلیک و تخفیف‌های ویژه (تا سقف 80 درصد) ممکن می‌سازد.

 

شرکت در این پویش چه مزایایی دارد؟

 • صرفه‌جویی در منابع و هزینه‌های تبلیغاتی برای شرکت‌ها و کسب‌وکارها

 • حضور و امکان نشر محتوا در رسانه‌های برگزیده‌ی همشهری به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه‌های رسانه‌ای کشور

 • انتشار محتوای بر اساس استانداردهای حرفه‌ای

 

چه نوع محتوایی در پویش سدا قابل استفاده است؟

کسب‌وکارهای تولیدی، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها می‌توانند بر اساس بسته انتخابی خود (آبی، سبز، ارغوانی و طلایی) هر نوع محتوایی (متن، عکس، گرافیک، ویدیو و پادکست) که برای توسعه بازاریابی و تبلیغ کسب‌وکار خود تولید کرده‌اند را برای انتشار در رسانه‌های منتخب همشهری ارسال کنند.

 

محتواها در چه رسانه‌هایی منتشر می‌شوند؟

با توجه به بسته انتخابی خودتان، می‌توانید از انتشار محتوا در رسانه‌های منتخب همشهری (روزنامه همشهری، سایت همشهری آنلاین، ضمیمه راهنمای همشهری، مجله دانستنیها یا حساب‌های کاربری همشهری در شبکه‌های اجتماعی) مطلع شوید.

 

چه شرکت‌ها و کسب‌وکارهایی می‌توانند در پویش شرکت کنند؟

 • صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر

 • شرکت‌ها و بنگاه‌های تولیدی

 • شرکت‌های دانش‌بنیان

 • مراکز نوآوری و شتاب‌دهنده‌های علم و فناوری

 • کسب‌وکارهای نوپا (استارتاپ‌ها)

* شرکت‌ها و بنگاه‌های غیرتولیدی (خدماتی، آموزشی و فروش کالا) به شرط آنکه در سال 1400 و 1401 ایجاد اشتغال کرده باشند می‌توانند در این پویش شرکت کنند.

* سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با تولید، دانش و فناوری نیز می‌توانند به عنوان حامی مالی و معنوی در این پویش شرکت کنند.

 

چطور در این پویش شرکت کنیم؟

 • ثبت نام در سایت همشهری مارکت

 • انتخاب و سفارش بسته دلخواه

 • بارگزاری محتوای مورد نیاز بسته

 • پرداخت هزینه

همچنین شما می‌توانید از طریق سایت، فرایند انتشار محتوای ارسالی یا سفارش داده شده را پیگیری کنید.

 

مهلت شرکت در پویش تا چه زمانی است؟

از 7 خرداد تا پایان سال 1401 می‌توانید در این پویش شرکت کنید.

 

شرکت در پویش محدودیت دارد؟

هیچ محدودیتی در ثبت سفارش وجود ندارد. می‌توانید بر اساس نیاز و تقویم محتوای خود، از یک بسته چندین بار در طول سال سفارش دهید یا از بسته‌های مختلف به صورت همزمان استفاده کنید.

 

اگر سئوال یا مشکلی داشتید به pooyesh@hamshahrimarket.com ایمیل بزنید.

همچنین می‌توانید با شماره تلفن 23023444 تماس بگیرید یا به خط 09050632960 در واتس‌اپ پیام بفرستید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.