اشتراک برای فید RSS

كتاب های همشهری

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 89 تا

تنظیم جهت نزولی

مشبک  لیست 

 1. کتاب جامعه‌شناسی انتخاب یازدهم

  در قرن بیستم به ویژه از 1960 میلادی دو موضوع عمده مشارکت سیاسی، انتخابات و رفتار انتخاباتی محور مطالعات و پژوهش‌های صاحبنظران و تئوریسین‌های علوم سیاسی و جامعه‌شناسی قرار گرفته و زمینه‌ساز شکل‌گیری و پیدایش مکاتب سیاسی در این حوزه گردیده است.

  سه الگوی جامعه‌شناختی، روانشناختی سیاسی و اقتصاد سیاسی و 7 نظریه ی برآمده از آنها حاصل تلاش صاحبنظران برای پاسخ به دو پرسش اصلی بود: اول آنکه آیا اصولا مردم در انتخابات شرکت می کنند و رای می دهند؟ دوم آنکه شهروندان به چه گروه های سیاسی یا نامزدهای انتخاباتی رای می دهند؟ دوم آنکه شهروندان به چه گروه‌های سیاسی یا نامزدهای انتخاباتی رای می دهند؟

  در این کتاب ضمن آشنایی با رویکردها و نظریات هفت گانه درباره انتخابات، نویسنده به تحلیل یازدهمین دوره ی انتخابات، نویسنده به تحلیل یازدهمین دوره ی انتخابات ریاست جمهوری و چرایی رای آوری حجت‌الاسلام دکتر حسن روحانی پرداخته است. همچنین نقش جریانات سیاسی، نخبگان، رسانه ی ملی و بیگانگان و نیز صنعت نظرسنجی در انتخابات و راستی آزمایی آن ها در این کتاب مورد واکائی قرار گرفته است و بالاخره پدیده سونامی رای و تغییرات شگرف در رفتار شهروندان

  بیشتر بدانید
  ‎4٬500تومان

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 89 تا

تنظیم جهت نزولی

مشبک  لیست 

مقایسه‌ی محصولات

شما آیتمی برای مقایسه ندارید.