Zoom

کتاب تاریخ اجتماعی رسانه‌ها از گوتنبرگ تا اینترنت

قیمت عادی: ‎79٬000تومان

قیمت فروش ویژه ‎71٬100تومان

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

دسترسی: ناموجود

جزییات

«پر از سؤال ها و جزئیات روشن‌گرانه. . . تاریخ اجتماعی رسانه کتابی است ایده‌آل برای دانشجویان و درسی است برای مورخان تا بدانند باید رسانه را به عنوان حوزه‌ای مستقل جدی بگیرند.»

نشرية اينترنشنال رويو آو سوشيال هيستوري دانشگاه کيمبریج

 

«پر از اطلاعات گران‌بها»

روزنامۀ گاردین

 

«این کتاب یک شاهک‌ار است و بدون شک کمک بزرگی به تدریس در حوزه مطالعات رسانه خواهد کرد.»

هفته‌نامة تحصیلات عالی تایمز

 

«گزارشی غنی از اطلاعات مفید در مورد رشد رسانه‌ها از گوتنبرگ تا گوگل از سوی دو نفر از مورخان سرشناس اجتماعی و فرهنگی بریتانیا. این کتاب را به عنوان منبعی درسی به همۀ دانش‌جویان رسانه توصیه می‌کنم.»

پَدی اسکنل، دانش‌گاه میشیگان آمریکا

 

«تاریخ اجتماعي رسانهها را شاید بتوان مهم‌ترین فصل از کتاب تاریخ بشری دانست. اگر بخواهیم جنگ‌ها، انقلاب‌ها، ادیان و حرکت‌های فکری را بشناسیم چاره‌ای نداریم جز این که در نهایت با این سوال روبه رو شویم که «چه کسی، در مورد چه چیزی و با چه کسانی ارتباط برقرار کرده است؟ - و چگونه؟» بریگز و بِرک جامع‌ترین و در عین حال موجزترین منبع را در مورد این موضوع تهیه کرده‌اند که هم می‌تواند مورد استفاده دانش‌جویان قرار گیرد و هم متخصصان.»

جاناتان روز، دانش‌گاه درو - آمریکا

 

«کتاب تاریخ اجتماعی رسانه‌ها، به‌ترین منبع موجود در این حوزه است و به حق می‌توان آن را درآمدی معیار بر این موضوع دانست. این کتاب، دیگر متون رقیب را پشت سر گذاشته و به خوبی روند رشد رسانه‌های جمعی را با بافت وسیع‌تری از تاریخ اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی گره زده است.»

مارک همپتون، دانش‌گاه لینگنان هنگ کنگ

 

«تاریخ اجتماعی رسانه بدون شک بهترین منبع موجود در زمینة تاریخ رسانه است. این کتاب با نگاه به تمام دگرگوني‌هاي مهم از انقلاب چاپ تا اینترنت، گزارشی دقیق از شیوه‌های مدرن ارتباطی ارائه می‌دهد. به علاقه‌مندان دنیای رسانه‌ها توصیه می‌کنم این کتاب را بخوانند.»

مایکل پیکرینگ، دانش‌گاه لافيرو - انگلستان

 

«نویسندگان این کتاب، تاریخ جذاب و گستردة رسانه‌ها را به رشتة تحریر درآورده‌اند؛ آن‌ها از انقلاب چاپ شروع کرده و به بلوغ جامعه اطلاعاتی رسیده‌اند؛ نه تنها به تاریخ سیاسی، اجتماعی و فن‌آوري هر رسانه می‌پردازند، که این رسانه‌ها را به گونه‌ای به هم پیوند می‌زنند که به خوبی می‌توان روند سلسله‌وار رشد آن‌ها را درک کرد.»

سوزان مورای، دانش‌گاه نیویورک

 

اطلاعات بیشتر

کدمحصول1210027
تعداد صفحات656
نویسندهایسابریگزوپیتربرک
موضوععلوم ارتباطات و روزنامه نگاری
شابک978-964-241-183-2
مترجمحسن نمک‌دوست تهرانی
ناشرهمشهری
نوبت چاپ2

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

شما ممکن است به محصول(ات) زیر نیز علاقمند باشید

هیچ محصولی مطابق با انتخاب وجود ندارد.

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: کتاب تاریخ اجتماعی رسانه‌ها از گوتنبرگ تا اینترنت